logo tommarg

O firmie

O NAS
P.E.I TOM-MARG Sp. z o.o. ZPCH to przede wszystkim efekt długoletnich poszukiwań (zakresu) oferowanych usług. W odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta, od 1989 konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynku przedsiębiorstw produkcyjno-usługowych i handlowych wzbogacając swoją ofertę i jakość usług. W obecnym kształcie organizacyjnym TOM-MARG z siedzibą w Krakowie funkcjonuje na rynku polskim od 1995 roku, w którym został określony profil działalności firmy. Dziś świadczy usługi dla poligrafii. Specjalizuje się ponadto w elektromechanice pojazdowej dla samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów. Jest autoryzowanym dealer'em Yamahy oraz  generalnym importerem uniwersalnego systemu gąsienic Mattracks LiteFoot.

NASZE PERSPEKTYWY
Wolny rynek stworzył duże możliwości powstawania i rozwoju firm produkcyjno-usługowych, ale jednocześnie nałożył na przedsiębiorców nowe, podwyższone wymagania pod względem konkurencyjności dostarczanych produktów i usług. TOM-MARG postawił sobie za cel sprostanie tym wymaganiom, czego dowodem jest uzyskanie autoryzowanego przedstawicielstwa firmy Yamaha na Polskę i rewolucyjnego systemu gąsienic Mattracks LiteFoot.
Mocną stroną TOM-MARG jest ciągły rozwój działalności. Deklarując chęć utrzymania silnej pozycji także wśród przedsiębiorstw handlowych, podjął kolejny milowy krok, którego celem jest zbudowanie w Krakowie najlepszego w regionie, kompleksu motoryzacyjnego (motocykle, quady)  o powierzchni przekraczającej 1000m2, z ofertą usługową serwisu, sklepu oraz salonu motoryzacyjnego. Firma rozwija się otwierając kolejne biura w Warszawie, Łodzi  i Pile


LUDZIE
Niezbędnym elementem funkcjonowania TOM-MARG jest przyjazna i swobodna atmosfera pracy. Od początku istnienia, Kierownictwo firmy buduje spontaniczny i otwarty zespół pracowników, zatrudniając młodych i dynamicznych ludzi, ale także osoby niepełnosprawne. Świadomość wspólnej odpowiedzialności za jakość wykonywanej pracy sprawia, że pracownicy firmy TOM-MARG z zaangażowaniem aktywnie uczestniczą w jej rozwoju.

Autoryzowany dystrybutor i serwis Yamaha

Zapraszamy do nowootwrtego salonu i serwisu Yamaha w Krakowie przy ulicy Wielickiej 44B [więcej]


yamaha.krakow.pl

Nabylismy domene yamaha.krakow.pl, serwis zostanie uruchomiony po 1.12.2004 [więcej]


Certyfikat RR Donnelley

Nasza firma spełniła wymagania audytu i otrzymała certyfikat Certyfikowanego Dostawcy RR Donnelley [więcej]... dla rozwoju Województwa Świętokrzyskiego...